АПОСТОЛІВСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПРОВЕЛИ ЛЕКЦІЮ В ЗЕЛЕНОДОЛЬСКІЙ ШКОЛІ  НА ТЕМУ «МАЮ ПРАВО БУТИ СОБОЮ»

   20 квітня поліцейські ювенальної превенції Апостолівського відділення поліції відвідали Зеленодольську школу № 2 де провели для школярів урок на тему: «Маю право бути собою».

   З метою забезпечення безпеки дітей, запобігання вчиненню інших протиправних діянь в учнівському середовищі правоохоронці під час зустрічі разом з активістами учнівського самоврядування розповіли, що образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника або однокласниці - є ознаками нездорових стосунків та обговорили питання щодо протидії булінгу (вербальне, фізичне та емоційне знущання) в дитячому середовищі.

   Старший інспектор ювенальної превенції Олександр Логонюк провів лекцію щодо недопущення вчинення жорстокості й насильства серед неповнолітніх, наголосив, що кожна дитина – особистість. Усі люди різні та мають право бути собою. Тож треба бути ввічливими, толерантними та проявляти взаємоповагу.

   На прикінці зустрічі з підлітками-активістами нагадав, якою є правова відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми.

 

Апостолівський ВП

Нікопольського ВП ГУНП

                                                                                                                 в Дніпропетровській області