Сьогодні відбулася заключна зустріч представників Зеленодольської громади із членами Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики», результатом якої стала презентація видання «Бюджет для громадян 2018».

  Що це таке?

  Бюджет для громадян – викладена в доступній для розуміння формі інформація про поточний бюджет громади, основні джерела його поповнення та основні напрямки його витрачання. Метою розробки «Бюджету для громадян» є підвищення знань мешканців громади про бюджетні відносини та спонукання до активної участі в розробці бюджету громади на наступний рік.

  Видання розроблено у рамках реалізації проекту «Доброчесні громади» програми агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»  (DOBRE).

  «Бюджет для громадян» - це один із механізмів прозорості фінансового управління, який дає змогу жителям громади вчитися чомусь новому і сміливо долучатися до бюджетних процесів.

  Як скористатися цим механізмом?

  Кожен житель громади має змогу надати пропозицію до формування бюджету на наступний рік. Для цього йому потрібно:

  • Ознайомитися із інформацією, розміщеною у буклеті
  • Сформувати свою пропозицію до формування бюджету на наступний рік
  • Зайти на сайт громади у розділ Бюджет – Пропозиції до бюджету
  • Оформити свою пропозицію відповідно до форми, наданої на сайті
  • Відправити пропозицію на електронну пошту info@zelenodolsk.otg.dp.gov.ua з поміткою «Бюджет для громадян» або принести до міської ради у паперовому вигляді.

  Отримати буклет та форми для пропозицій можна у Міській раді та Центрі надання адміністративних послуг. У с. Мар’янське та с. Велика Костромка – у старостатах.

  Подати пропозицію можна до 20.11.2018 року.