Формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки, формування в учнів мотивації до дбайливого ставлення до життя і здоров'я - найперше і найголовніше завдання   педагога  сучасної школи. Саме тому  Мар’янська загальноосвітня школа  І ступеня обрала  для семінару  семінар  тему  «Формування  та розвиток здоров’язберігаючих компетентностей учнів в умовах сучасної школи».

    Все наше життя підпорядковується певним законам, а  харчування невід’ємна частина нашого життя.  Про здорове, збалансоване, раціональне харчування йшла мова у театралізованій виставі «На вітамінному городі», яку учасникам семінару представила  вчитель 3 класу Киричок В.Д. зі своїми вихованцями.    Учасники «наукової  конференції», учні 4 класу,   «Вчитися жити без хвороб» (вчитель  Прохорець Т.І) обговорювали питання застосовування на практиці законів, що регулюють правильне харчування.

    Гузь Н.М.продемонструвала використання здоров’язберігаючих технологій на уроці математики в 1 класі. Це і руханки, фізкультхвилинки, аромотерапія, доріжки для ніжки.  Мельничук Т.В. провела релаксацію з елементами тренінгу для учасників семінару.