У   Київському Палаці дітей та юнацтва  з 16 по 18 березня  2017 року відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П'ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», участь у  якій  взяла  Зеленодольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2. 

    На виставці школа представила досвід оновлення освітньо-виховного простору з метою формування сучасної людини з інноваційним типом  мислення,  особистості, здатної  інноваційно діяти через створення умов для розвитку навичок 21 століття, а  саме: через впровадження курсу за вибором «Кроки до порозуміння», проекту «Пошуки скарбів власного я», програм

   «Уроки психологічного розвитку», «Мій саморозвиток»,  використання проектно-дослідницької технології.    Педагогічним  колективом  навчального закладу розроблено і впроваджено систему тренінгових занять для учнів різної вікової категорії, учителів, батьків.  Школа   реалізує  проекти «Чесна гра», «Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочому місці», спрямовує роботу на  розвиток  критичного мислення, будови особистої життєвої стратегії.

    За  активну  участь  у  створенні сучасної якісної системи національної освіти Зеленодольська  загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів  №2  нагороджена  дипломом.

   Це не перший досвід участі школи в конкурсах і виставках. У 2012 році Зеленодольська школа № 2 стала переможцем І етапу обласного конкурсу-огляду;  у 2015 ввійшла в каталог Сьомого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» і отримала диплом лауреата І ст. за роботу «Самоврядування -основа демократичного виховання громадянина України»