Всеукраїнський соціальний   проект компанії ДТЕК

"Енергоефективні школи: нова генерація» та

«Абетка житлово-комунального управління».

Протягом 2016-217 навчального року навчальні заклади Зеленодольської міської ОТГ брали участь у проектах компанії ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація» та «Абетка житлово-комунального управління».

      12.06.2017 р.відбулася підсумкова зустріч учасників проектів,  на якій було оголошено результати роботи над проектною діяльністю.

 

Результати діяльності  учасників компоненту

«Енергоефективні школи: нова генерація»

 

  Результати роботи  по компоненту

«Абетка житлово-комунального управління»

          

        На заході були присутні Ярошенко О. М., секретар  Зеленодольської  міської ради; Волков В. П., депутат обласної ради, менеджер ДТЕК Криворізька ТЕС по зв’язках з місцевою владою; Стаднік Ю. К., директор благодійного фонду «АМЕР» м. Зеленодольська; Толокнєєв А. В., депутат районної  ради, головний спеціаліст Департаменту з операційних покращень ДТЕК Криворізька ТЕС; Кобзіст В. А. , начальник відділу соціального захисту,освіти, культури, охорони здоров’я,  спорту  та  роботи  з молоддю; Фандюшина Т. Г., методист методичного кабінету.

        У привітному слові гості зазначили, що виховання енергетично та екологічно громотної поведінки   підростаючого покоління стає стилем сьогоднішнього життя. З дитинства потрібно виховувати  дбайливе ставлення до енергетичних та інших ресурсів, розвивати навички енергозбереження, які допомагають заощаджувати гроші.  Присутні подякували всім, хто долучився до організації та проведення шкільних днів енергії,   хто продемонстрував свою творчість і наполегливість у даному проекті, гідно представляючи   Зеленодольську  міську ОТГ.

       За  успішну реалізацію проектних пропозицій  Мар’янська загальноосвітня школа № 1, Мар’янська загальноосвітня школа № 2, Великокостромська загальноосвітня школа отримали сертифікати на отримання премії депутата Дніпропетровської обласної ради Волкова В. П. у розмірі 5000  гривень.

      За перемогу в конкурсі «Зберігаємо ресурси вдома»  цінним подарунком, мультиваркою, нагороджена Ілонна Рябко (Мар’янська ЗШ  № 1).

    За перемогу в конкурсі «Енергоефективна родина – незалежна країна» мультиваркою нагороджено Марію Влахно (Зеленодольська ЗШ  № 2).

    За перемогу в конкурсі «Найкращий учень Абетки житлово-комунального управління»,  цінними подарунками, планшетами, нагороджено  Харченко Юлію ( АРЛІ), Гукову Тетяну (Зеленодольська ЗШ № 2).

      За зайняте 3 місце в конкурсі соціальної реклами «Я відповідальний власник свого житла», нагороджено бездротовими навушниками Свириденка Назарія (Марянська ЗШ № 1)

     Вчителів – наставників факультативних курсів нагородили грамотами та дипломоми.

     Сподіваємося, що знання та навички, набуті учнями допоможуть здійснитися мріям про теплі та гарні навчальні заклади, про теплі та затишні квартири і будинки.

           Методист методичного кабінету

           Т. Г. Фандюшина