• Стратегія розвитку Зеленодольської міської ОТГ до 2028 року в рамках Програми DOBRE

  • Новини
Відзначення Дня Гідності та Свободи

   З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які в листопаді 2013 року – лютому 2014 року  встали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та європейського вибору  21.11. 2017 року у     м. Зеленодольську відбувся урочистий захід  присвячений   пам’яті Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.    Представники  місцевої влади,  воїни АТО, громадяни міста, вчителі, учнівська молодь зібралися, щоб у глибокій  скорботі схилити голови перед пам’яттю героїв, які боролися за честь, правду, гідність  і відддали своє життя за Україну.

     Яскравим виявом національно-патріотичних почуттів став національний гімн України, пісні про Україну. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблих воїнів АТО.

     У закладах освіти  також було проведено ряд патріотичних заходів, які підтвердили, що учні Зеленодольської міської ОТГ є гідними продовжувачами слави, подвигу і гідності тих, хто боронив і боронить нашу Незалежність.

                                                                                                Фандюшина Т. Г.