• Діяльність Зеленодольської міської ОТГ в рамках Програми DOBRE

  • Новини
  • Освітній простір Зеленодольської міської ОТГ

  • Новини
  • Звіти

Відповідно до плану роботи методичного кабінету виконавчого комітету Зеленодольської міської ради та плану роботи Зеленодольського центру позашкільної роботи, з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобом спортивного орієнтування, пропаганди активного здорового способу життя, активізації спортивно-тренувальної роботи  27 вересня 2017 року  відбулися змагання з спортивного орієнтування. 

       В змаганнях прийняли участь    вихованці  шести загальноосвітніх навчальних закладів  Зеленодольської міської ОТГ та  вихованці  Апостолівського будинку дитячої творчості.

      Всі присутні стали свідками красивої безкомпромісної спортивної боротьби, яка продемонструвала незламну жагу до перемоги.                                                 

      Висловлюємо вдячність керівнику гуртка «Спортивне орієнтування» ЗЦПР  Цицульніковій О. В.  за ініціативу,   директора ЗЦПР  Кондратьєву Т. О. та працівників позашкільного навчального закладу   за підтримку та проведення заходу, керівникам навчальних закладів за здійснені організаційні заходи.  Щира подяка батькам за виховання та підтримку юних спортсменів.

Вітаємо   переможців

відкритої Особистої Першості зі спортивного орієнтування.

 Ж-12

1-Петряник Антоніна – АБДТ

2-Усачова Анна – Зеленодольська ЗШ  І-ІІІ ст. №1

3-Золотар Карина – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №1

Ч-12

1-Ковольов Едуард – АБДТ

2-Воробйов Максим – Марянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

3-Демиденко Станіслав – АБДТ

Ж-14

1-Барабаш Валентина – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №1

2-Лагода Ірина – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №2

3-Гергель Діана – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №1

Ч-14

1-Шикота Максим – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №1

2-Новік Юрій – Марянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

3-Цой Даніл – АБДТ

Ж-16

1-Мартиненко Вікторія – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №1

2-Яцишина Юлія –Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №1

3-Белецька Валерія – Марянська ЗШ І-ІІІ ст. №1

 

Ч-16

1-Горб Денис – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №1

2-Гергель Захар – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №1

3-Головань Єгор – Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №2

                            

 

                                                               Фандюшина Т. Г.