Відтепер усі діти матимуть право на адвоката за рахунок держави

   07 січня 2018 року набрав чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», яким внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, розширено доступ до безоплатної вторинної правової допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, а також – для дітей. Відтепер усі без винятку діти мають право, щоб у судах та інших 
органах їхні інтереси представляв адвокат за рахунок держави. Для цього потрібно звертатись в центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги або в бюро правової допомоги. Якщо права дитини порушують у закладах охорони здоров'я, освіти та ін., дитина визнана потерпілою у кримінальній справі, є необхідність вирішувати в судовому порядку питання соціального захисту дитини - її законні представники (батьки, опікуни) мають право звертатись за безоплатною вторинною правовою допомогою. Їм може бути призначено адвоката за рахунок держави.
  Гаряча телефонна лінія 0-800-213-103 (цілодобово безкоштовно). Апостолівське бюро правової допомоги працює за адресою: м.Апостолове, вул.Центральна, 63, 1-й поверх, праворуч (05656-9-12-90; 068-208-50-52). Щочетверга прийом здійснюється у м. Зеленодольську - вул.Енергетична, 10 - з 9.00 до 13.00, у с. Грушівка - 2-й та 4-й четвер з 10.00 до 15.00. Графіки прийомів в інших населених пунктах дізнавайтесь за телефоном Апостолівського бюро правової допомоги.