Камери спостереження будуть розміщені на вулицях міста, поблизу магазинів та в місцях масового скупчення людей.

 

29 березня у міській раді відбулося засідання комісії, на якій вирішувалось питання встановлення камер відеоспостереження у місті Зеленодольську.

В комісії взяли участь: очільник міста Зеленодольська Андрій Савченко, депутат обласної ради Віктор Волков, керівник Апостолівського відділення поліції Артур Левицький, депутати та технічні спеціалісти.

Встановлення камер відеонагляду дуже важливий проект для громади міста. Він ініційований міською радою і дозволяє, в першу чергу, попереджати правопорушення та злочини, а також сприяє їх оперативному розкриттю.Всього у Зеленодольську планують увімкнути 22 камери відеоспостереження. Сервер розмістять у міській раді.

Такі новації допоможуть поліції в її повсякденній роботі, адже встановлення модулів відеонагляду дозволить наближувати та визначати номерні знаки автомобілів, збільшувати розмір знятого відео.

На комісії керівник поліції,  громада і технічні спеціалісти озвучили свої пропозиції щодо місць встановлення відеокамер. Всі разом вони дійшли спільної думки з цього питання.

Наразі комісією прийнято рішення вийти на тендерну процедуру закупівельвідеокамер через систему “Прозоро”.

Відділ комунікацій ГУНП в Дніпропетровській області за матеріалами Нікопольського ВП