Освітній простір Зеленодольської міської ОТГ.

Успіхи юних екологів громади.

       В Апостолівському районному ліцеї-інтернаті 18 квітня 2017 року за ініціативою відділу соціального захисту, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та роботи з молоддю  Зеленодольської міської ради, Апостолівського районного ліцею-інтернату та благодійного фонду «Агенція місцевого розвитку» м. Зеленодольська відбувся конкурс-захист екологічних проектів "Зберігаємо світ навколо нас" серед учнів загальноосвітніх закладів Зеленодольської міської об'єднаної територіальної громади. Конкурс приурочено Дню навколишнього середовища (Дню довкілля), який щорічно відзначається  в Україні у третю суботу квітня. На конкурсі презентовано дев’ять актуальних, корисних та цікавих проектів.

      Найвищу оцінку журі отримав проект "Ландшафтний дизайн подвір'я ліцею", який представили учні Апостолівського районного ліцею-інтернату Павлюк Юлія і Проскура Данило (керівник -  Волкова Н. О.), І , ІІ та ІІІ місця розподілили між учнями  Великокостромської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Апостолівського районного ліцею-інтернату та  Зеленодольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.  Переможці конкурсу отримали кубок, грамоти та значки, наставники – сертифікати. Журі відзначило актуальність представлених проектів, практичну спрямованість і, головне, що ці проекти реальні для реалізації.

   Висловлюємо подяку  вихованцям за чудову роботу, наставникам – за створення сприятливих умов для індивідуального розвитку учнів та  підтримку здібної та обдарованої молоді, організаторам – за можливість розвиватися і удосконалюватися.