Відповідно до повідомлення Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» за несплату заборгованості по рахункам за спожиту електроенергію буде припинено постачання електричної енергії з 26 березня 2019р. між 09-00 та 17-00 годиною наступним підприємствам:
- об’єкти Комунального підприємства «Апостоловеводоканал» (попередження від 27.02.2019 №44/11-000199);
- об’єкти Комунального підприємства «Райводоканал» Новомосковського району (попередження від 08.02.2019 №44/11-000250);

- об’єкти Комунального підприємства ДОР «Аульський водовід» (попередження від 28.02.2019 №44/11-000234);

- об’єкти Комунального підприємства «Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» ДОР (попередження від 28.02.2019 №44/11-000235);

- об’єкти Комунального виробничого підприємства Кам’янської міської ради «Міськводоканал» (попередження від 01.03.2019 №44/11-000301).

Припинення подачі електроенергії призведе до припинення послуги питного водопостачання всіх абонентів цих підприємств.
З метою підвищення рівня протипожежного захисту об’єктів міст та населених пунктів області, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (подій), зниження соціальної напруги серед населення, організації взаємодії та координації дій на цей період,
 

ДОРУЧАЮ:

 

1. Начальникам міських (міськрайонних) управлінь, міських (районних відділів), районних секторів, ДПРЗ, ДПРЧ, ДПРП, АРЗ СП ГУ ДСНС України у області спільно з управліннями (відділами) НС та ЦЗН міськвиконкомів (райдержадміністрацій) уточнити розрахунки та підготувати сили і засоби міст, районів для забезпечення питною водою лікувальних закладів, дитячих дошкільних та шкільних закладів, населення міст та населених пунктів області.

2. На період припинення водопостачання міст та районів:

- завчасно визначити і обладнати місця можливої заправки пожежних автомобілів та пристосованої для цілей пожежогасіння техніки, підготувати резервну пожежну техніку для вводу її в оперативний розрахунок;

- спланувати та вжити відповідних заходів щодо попередження виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій (подій) на об’єктах життєзабезпечення;

- уточнити та передбачити залучення необхідної техніки, пристосованої для пожежогасіння, суб’єктів господарювання, яка повинна на цей період бути заправлена водою і організовано цілодобове чергування закріплених водіїв.

3. Уточнити наявність місцевих та об’єктових матеріальних резервів для надання допомоги при гасінні пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій).

4. Забезпечити інформування керівництва Головного управління згідно наказу Головного управління від 06.06.2017 року № 261 «Про закріплення особового складу Головного управління за черговими змінами, організацію та несення служби відповідальними від керівництва Головного управління та порядку інформування керівництва Головного управління та вищих інстанцій».

5. При припиненні або обмеженні постачання питною водою міст і районів, ускладненні оперативної обстановки та загрозі чи виникненні пожеж, надзвичайних ситуацій (подій) негайно інформувати ОКЦ ГУ ДСНС у області (тел. (056) 377-17-43).

6. Довести інформацію про обмеження забезпечення питною водою міст і районів до міських голів та голів райдержадміністрацій.

Попереджаю про персональну відповідальність за виконання вимог телеграми.

 

Начальник Головного управління                                                                

полковник служби ЦЗ                                                                          А.А.Кульбач