Жителі с. Мар'янське долучились до обговорення Проекту Стратегії розвитку ЗОТГ
   Для того, щоб остаточний документ Стратегії зробити ще кращим - до його обговорення долучились і жителі с. Мар'янське, яке входить до складу Зеленодольської ОТГ, додавши свої пропозиції. Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців ОТГ буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду.
   В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ та передані на розгляд сесії міської ради для затвердження. 
   Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбулась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу ЗОТГ, представників місцевих підприємств, депутатського корпусу, приватних підприємців, представників освіти, культури, громадських організацій, активістів, фахівців органу місцевого самоврядування та інших зацікавлених сторін за експертної підтримки експертів проекту "DOBRE" - Роберта Жарковського та Олексія Пасічника. У результаті роботи зі стратегічного планування Зеленодольська міська ОТГ отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.