11 квітня 2017 року в м. Зеленодольськ відбулась щорічна громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» в якій приймали участь команди загальноосвітніх навчальних закладів та професійного ліцею Апостолівського району.

  Метою гри-випробування стала пропаганда нелегкої і благородної праці рятувальника, виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління незалежної та суверенної України.

  Під час змагання кожна команда показала свої здібності, навички та вміння швидко діяти у надзвичайних ситуаціях, фізичну та психологічну підготовку.

  Одним з етапів проходження було випробовування швидко реагувати на виїзд місця пригоди. Працівники поліції оцінили кожну команду з вміння швидко та злагоджено діяти при отриманні виклику на  повідомлення про надзвичайну подію.

  По закінченню гри-випробування  юних рятувальників, які показали найкращий результат з швидкого реагування на місце пригоди,  інспектор з ювенальної превенції Апостолівського ВП майор поліції Логонюк О.М. привітав словами  та відмітив грамотою.

 Апостолівський ВП Нікопольського ВП ГУНП

в Дніпропетровській області