• Стратегія розвитку Зеленодольської міської ОТГ до 2028 року в рамках Програми DOBRE

  • Новини

   Вже стало доброю традицією проводити  в Зеленодольській  міській ОТГ  районну громадську акцію  «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», основною метою якої є ознайомлення підростаючого покоління основам пожежної безпеки, роз’яснення питань життєдіяльності та  пропоганди нелегкої та благородної праці рятувальника.

   Під час урочистої церемонії учасників акції привітав міський голова Савченко А. В.,  голова Апостолівської райдержадміністрації Харченко О.В.,  голова  Апостолівської райради Мудрий В.О та депутат Дніпропетровської обласної ради Волков В. П.  

   З захопленням споглядали учасники акції та мешканці Зеленодольська показові виступи  20 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.  Нелегкою але дуже корисною  для дружин юних пожежних-рятувальників  була гра-випробування «Операція «Пошук», яка  проводилася  в формі контрольного маршруту з елементами квесту.

   Переможців нагородили кубками:  команду Зеленодольської ЗШ І-ІІІ ст. №1 за зайняте І місце, Апостолівську ЗШ І-ІІІ ст. №3 – за зайняте ІІ місце, Мар’янська ЗШ І-ІІІ ст. - за зайняте ІІІ місце

   Слід зазначити, що цей захід викликав чималий інтерес в учнів та в мешканців міста. А це свідчить про те, що професія рятувальника є дійсно важливою та цікавою для усіх верств населення.