«За Україну, за долю, за честь і волю»

     З нагоди  Дня захисника України та Дня українського козацтва у Зеленодольській міській ОТГ відбулися  урочисті заходи «За Україну, за долю, за честь і волю».

     Захід розпочався святковою ходою від площі Перемоги вулицями міста до обеліску воїнів АТО у Парку Вічної Слави.  У ході взяли участь  учні  закладів загальної середньої освіти, ветерани та учасники АТО, громадськості міста
Біля обеліску відбулася  урочиста церемонія покладання квітів.   Присутні віддали шану пам'яті  загиблим борцям хвилиною скорботного мовчання.

    Продовжилися урочисті заходи  виступами команд від закладів освіти, які презентували літературно-музичні композиції військово-патріотичної тематики.

    Найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій.  Саме завдяки самовіддданості наших бійців ми  спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом.  У цей день ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб  взяла під своє покровительство   усіх наших бійців, що захищають Україну, подарувати їм добру долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.