• Стратегія розвитку Зеленодольської міської ОТГ до 2028 року в рамках Програми DOBRE

  • Новини
Зеленодольськ долучився до децентралізації системи держархбудконтролю
   19 жовтня Зеленодольська міська об’єднана територіальна громада отримала нові містобудівні повноваження. Місто Зеленодольськ стало 10-м населеним пунктом Дніпропетровського регіону, в якому місцева громада самостійно контролюватиме сферу будівництва.
   Відділ архітектури та інспекції державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Зеленодольської міської ради отримав повноваження архбудконтролю щодо об’єктів будівництва незначного класу наслідків. Віднині саме його посадові особи надаватимуть адміністративні послуги в будівництві, перевірятимуть будмайданчики, зупинятимуть самочинні роботи, а також прийматимуть об’єкти в експлуатацію.
   Таким чином, для жителів Зеленодольської ОТГ відкриваються нові перспективи для розвитку, формування сприятливого інвестклімату та сталого розвитку будівельної галузі. Зокрема, у сфері будівництва приватної житлової забудови та невеликих бізнес-об’єктів. А інвесторам максимально спрощено процедуру для початку та завершення будівельних робіт. Не потрібно нікуди їхати, стояти в чергах, всі документи можна оперативно оформити на місці.
   У Зеленодольську відділ архітектури та інспекції державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Зеленодольської міської ради знаходиться за адресою: вул. Енергетична, 15, каб.108. Його повноваження також поширюються на села Мала Костромка, Мар’янське та Велика Костромка.