• Освітній простір Зеленодольської міської ОТГ

• Новини
  • Звіти
Змагання на кубок міського голови

В рамках заходів до відзначення   Дня захисника України та Дня українського козацтва  13.10. 2017 року    на  базі спортивного комплексу ППО Криворізької ТЕС ПАТ «Дніпроенерго» проведено  змагання на кубок міського голови між вихованцями закладів освіти м. Зеленодольська.  Змагання ініційовані та проведені депутатом Зеленодольської міської ради         Невеселим Д.Ю.  Учасників змагань привітав міський голова Савченко А. В. , який побажав юним спортсменам наснаги до перемог, успіхів, терпіння. Андрій Володимирович повідомив, що кращого  спортсмена чекає грошова винагорода,  команду-переможця буде нагороджено кубком, а кожного члена команди – медалями.    Методист методичного кабінету Фандюшина Т. Г. побажала  юним спортсменам міцного здоров’я та нових спортивних та життєвих перемог. Невеселий Д. Ю. ознайомив учасників  з програмою змагань і дав рекомендації щодо правильного виконання вправ. Програма змагань:

·        згинання та розгинання рук в упорі лежачи;

·        підтягування на перекладині;

·        віджимання на брусах

Від кожної школи змагалося по 5 юнаків. Перемогу отримала  команда Зеленодольської загальноосвітньої школи №1, набравши у заліку 368 балів.  Лише на один бал поступилася команда АРЛІ, зайнявши друге місце.  Третє місце  посіла Зеленодольська загальноосвітня школа №2.

Особисту перемогу здобув учень 10 класу Зеленодольської загальноосвітньої школи №1 - Хало Денис. Він отримав премію міського голови.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових спортивних висот в ім’я процвітання міста  та України!