Особлива роль у екологічній просвіті  належить учнівським екологічним агітбригадам. Слово, пісня, підкріплені гарними справами, скоріше знаходять шлях до серця слухача.

      Конкурс-огляд агітбригад закладів освіти Зеленодольської міської ОТГ проведено 27.02.2018 року.

     Зі сцени ПК «Ювілейний» цього дня звучали щирі й переконливі заклики зберігати навколишнє середовище.  Проведення такого конкурсу сприяє бажанню працювати задля покращення стану довкілля, вихованню духовної та екологічної особистості, гармонії в стосунках з природою.

       За зайняте І місце нагороджено   екологічну агітбригаду «Екологічна варта»  Великокостромської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У своєму виступі агітбригада  розкрила проблему захисту земельних ресурсів від стихійних та організованих сміттєзвалищ.

ІІ місце - екологічна агітбригада «ЗЕВС» (Зеленодольська вірні ми сини) Зеленодольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.  Команда щиро та переконливо закликала всіх  зберігати навколишнє середовище і не бути байдужими до нього.  Гостро виокремилась у виступах юних екологів тема збереження води. Командою було презентоване  ( слайд-шоу) прекрасне  світле майбутнє нашої громади та нашого Зеленого міста.

ІІІ місце –команда «Земля» Зеленодольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Учасники закликали молодь шанувати рідну землю та не лінуватися, а зробити посильний внесок для природи.

ІV місцеагітбригада «Зелений промінь» Апостолівського районного ліцею- інтернату. Учасники розкривали проблему сортування  сміттєвідходів.

      Вітали учасників заходу депутат Дніпропетровської обласної ради       Волков В. П., начальник відділу соціального захисту, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та роботи з молоддю  Кобзіст А. В.  Колективи відзначилися високим рівнем художньої  майстерності   та зуміли завоювати симпатію глядачів та суддів.