• Освітній простір Зеленодольської міської ОТГ

  • Новини
  • Звіти

   Знання, вміння та навички, сформовані у дошкільному віці є фундаментом для становлення громадянина – людини, щиро зацікавленої в економічному розквіті своєї держави. Дошкільний віковий період найсприятливіший для формування різних якостей особистості, насамперед бережливості та економності, як структурних компонентів процесу соціалізації. Тому завдання педагога не тільки дати необхідний об’єм економічних знань, але й що дуже важливо, навчити правильно користуватися цими знаннями, тобто виховувати економіста, господаря свого життя, з цією метою в дошкільному навчальному закладі «Малятко» с. Мар’янське, керівником якого є Недря Галина Миколаївна, відбулось методичне об’єднання для вихователів середніх груп з теми «Формування основ соціально-економічної освіти у дітей дошкільного віку». На даному заході були присутні методисти методичного кабінету, вихователі дошкільних установ, вчителі початкових класів.

   Педагогічні працівники дошкільного закладу «Малятко» презентували цікаву виставку нумізматики, вихователі Візер К.Б., Красюкова Н.Л., Школьна В.В. провели заняття з економічного виховання на тему «Подарунки на день народження Білочки» та «Екскурсія на кондитерську фабрику». Для гостей закладу педпрацівники дошкільного  закладу підготували гру-тренінг «Ази економіки з бабусиної казки» та театралізоване дійство «Аліса в країні знань».

   Підводячи підсумки, присутні відмітили, що cьогодні в Україні почався перехід до нової економіки, де головним є закон: якщо хочеш добре жити – краще працюй. І тому економічні знання сприятимуть підготовці дитини до реального життя, активному залученню дошкільника в соціальну діяльність.