ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЕЛЕКТРОННИЙ) КУРС

«МИСТЕЦТВО ЖИТИ В ГРОМАДІ»

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України спільно Дніпропетровською обласною радою та Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та Дніпропетровського ВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування» запрошують до участі у регіональному навчальному дистанційному (електронному) курсі «Мистецтво жити в громаді», що відбудеться на веб-платформі СПІЛЬНОТА ПРАКТИК: СТАЛИЙ РОЗВИТОК http://udl.despro.org.ua/

 

Увага: прохання слідувати прописаній знизу покроковій інструкції.

! Для зарахування на курс необхідно:

  • зайти за адресою http://udl.despro.org.ua/
  • якщо Ви не є користувачем даної платформи, самостійно зареєструватися на веб-платформі СПІЛЬНОТА ПРАКТИК: СТАЛИЙ РОЗВИТОК http://udl.despro.org.ua/

 

Для самостійної реєстрації на веб-платформі зайдіть на сторінку Спільноти http://udl.despro.org.ua/. У правому верхньому куті цієї сторінки під кнопкою «Вхід» натисніть «СТВОРИТИ НОВИЙ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС» та додайте інформацію про себе. При реєстрації користувача на зазначену Вами адресу електронної пошти відправляється інформаційний лист із проханням ПРО ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ. Лист містить безпечне посилання на сторінку, де користувач має ПІДТВЕРДИТИ обліковий запис. У подальшому при вході в систему звіряються ім'я користувача і пароль із їхніми значеннями в базі даних системи. Доступ до електронного курсу, інформаційних ресурсів та спілкування без авторизації (ідентифікації користувача системою) неможливий.

 

! УВАГА: система НЕ ДОЗВОЛЯЄ реєструватися з адресами електронної пошти на російських доменах, таких як mail.ru, yandex.ru, rambler.ru, list.ru, bk.ru, inbox.ru. Рекомендація створити іншу електронну адресу на українських доменах.

Також система НЕ РЕЄСТРУЄ КОРПОРАТИВНІ ЕЛЕКТРОННІ АДРЕСИ (АДРЕСИ ОРГАНІЗАЦІЙ), якщо за ними подається реєстрація більше однієї особи. Для успішного е-навчання рекомендується використовувати приватну електронну адресу кожному окремому учаснику.

 

Якщо Вам не вдасться зареєструватися на веб-платформі самостійно, прохання звертатися до адміністратора за адресою udlsystem@udl.org.ua.

 

Якщо Ви вже є учасником спільноти, то потрібно ПРОСТО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА КУРС.

 

Зарахування на е-курс «Мистецтво жити в громаді» буде відкрито з 18 березня з 06:00 години до 30 березня 23.00.

 

Після реєстрації на платформі на головній сторінці у темі «Актуальні курси для зареєстрованих учасників Спільноти» знайдіть курс «Мистецтво жити в громаді» та натисніть на лінк «Самореєстрація»

 

  • введіть кодове слово:

DNIPRO

(одне слово, без пробілів, всі букви великі, латиницею; кодове слово потрібно буде ввести лише один раз при зарахуванні на курс, оскільки навчання обмежено учасниками, що подали заявку на реєстрацію).

 

після цього Ви ОТРИМАЄТЕ НА СВОЮ ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ ПІДТВЕРДЖЕННЯ про зарахування – вітаємо, Ви все зробили вірно! Прохання заповнювати Ваш профайл (розділ «Дані про користувача») та починати ознайомлення із матеріалами, що розміщені у вступному блоці курсу.

Початок навчання за програмою курсу – 25 березня.

 

  • ЗАВДАННЯ КУРСУ – розвиток професійної компетентності та засвоєння знань про основи місцевого самоврядування, особливості реформування системи влади в Україні, цінностей та принципів життя в громаді, розширення інструментів посилення спроможності громади, апробація регіональної концепції «SMART-громади» та визначення місця кожної заінтересованої сторони в процесах місцевого розвитку

 

Тривалість курсу: 4 тижні

 

При виникненні питань щодо реєстрації на е-платформі СПІЛЬНОТИ чи зарахуванні на е-курс звертатися за адресою Ofisreformdp@i.ua

Контактна інформація: Світлана Сельдіна, тел. 0988611750