Моніторинг стратегії

Минув рік з моменту затвердження міською радою Стратегії сталого розвитку Зеленодольської міської об’єднаної територіальної громади до 2028 року, розробленої  у рамках співпраці із програмою ДОБРЕ. 

Два дні у Зеленодольську працювала робоча група із розробки стратегічного документу під керівництвом експертів Фундації розвитку місцевої демократії, польських експертів програми ДОБРЕ, - Роберта Жарковського, Олексія Пасічника та Світлани Сельдіної: проводили моніторинг ефективності роботи Стратегії.

Стратегія – це робочий документ, у якому відображені цілі та завдання сталого розвитку громади, реалізація яких забезпечить якісний рівень життя та створення сприятливих умов для діяльності. Основна мета Стратегії сталого розвитку Зеленодольської об’єднаної громади – сильна, процвітаюча, комфортна громада, у якій живуть виключно щасливі люди.

Реалізація цієї мети вбачає поступове виконання того комплексу дій, який описано у кожному з напрямків стратегічного документу. Важливою складовою реалізації Стратегії є моніторинг її ефективності, тобто перегляд  стратегічних та операційних цілей,  визначення необхідності їх коригування, аналіз відповідності реалізованих проектів положенням стратегічного документу. Саме над цими завданнями працювала робоча група разом із експертами.

Другим етапом зустрічі стали візити експертів, до яких приєдналися радник Дирекції з  регіональної політики ДТЕК Енерго Олександр Савенко та програмний спеціаліст програми ДОБРЕ Олександр Кондратинський, до реалізованих проектів у рамках співпраці із програмою ДОБРЕ та компанією ДТЕК.

Зеленодольський професійний ліцей - Програма з розвитку трудових ресурсів - З метою підготовки висококваліфікованих фахівців, які повинні відповідати потребам сучасного ринку праці, а також на замовлення ДТЭК Криворожская ТЭС адміністрацією Зеленодольського професійного ліцею були ретельно вивчені та проаналізовані вимоги до професійної підготовки необхідних кадрів і вимоги потенційних роботодавців. Одним із шляхів вирішення цих проблем є створення в навчальному закладі сучасної матеріальної бази, основою якої буде навчально-лабораторна база, що є інноваційним підходом до розв’язання проблеми поповнення підприємств робітничими кадрами.

 

Зеленодольська ЗОШ №1 - «Майстерня з відродження народних ремесел» - Вирізання із дерева, вишивання, ліплення із глини, витинання із паперу - саме такі автентичні ремесла наших предків відроджують у майстерні учні та учениці Зеленодольська.  

 

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа – Скеледром – сучасний майданчик для занять скелелазінням.

Апостолівський районний ліцей-інтернат – Переможець проекту «Енергоефективні школи: нова генерація», продовжує будувати плани та реалізовувати проекти, спрямовані на покращення енергоефективності громади.

 Не менш важливим став візит експертів та міського голови Андрія Савченка до ветеранської організації міста Зеленодольська, представниці якої брали активну участь у написанні Стратегії та вклали в неї безцінний досвід прожитих років.

Щиро дякуємо нашим безцінним партнерам – програмі ДОБРЕ та компанії ДТЕК – за плідну співпрацю та  всебічну підтримку, результатом якої є реалізація успішних проектів для жителів громади.