В закладі дошкільної освіти «Росинка» Зеленодольської міської ради відбулось методичне об’єднання вихователів старших гру, тема якого «Мультисенсорна педагогічна технологія як інтерактивний інструмент для формування цілісності картини світу дитини».

  Керівник методичного об’єднання вихователів старших груп Василець Тетяна Валентинівна провела сучасні інтерактивні форми роботи з педагогічними працівниками такі як «Бліц-опитування», гра «Вершина».

  Власним досвідом роботи поділилися вихователі Ракитянська Катерина Анатоліївна, Лясова Ніна Володимирівна. Нетрадиційні, інтегровані заняття, проведені з використанням новітніх сучасних технологій, були дуже сучасними та насиченими. Діти продемонстрували свої знання з валеологічної освіти, орієнтування в просторі, в часі. Діти складають та розв’язують задачі логічно-математичного змісту.

  Учасники методичного об’єднання високо оцінили рівень проведеного заходу, зазначили, що педагоги закладу дошкільної освіти використовували ефективні засоби, інноваційні методи та прийоми організації дітей, якими захопили не тільки малят, ай усіх присутніх.