З метою розвантаження від інтелектуальної діяльності педагогічних працівників та вироблення рекомендацій щодо використання сміхотерапії  у роботі з учнями  7 лютого 2018 року на базі Зеленодольської загальноосвітньої школи №2 було проведено спільне засідання  методичного об’єднання психологічної служби Зеленодольської міської ОТГ, Апостолівської міської ОТГ, Грушівської ОТГ за темою «Сміхотерапія в навчально-виховній діяльності».

   Актуальність цього питання  має місце в сучасному освітньому середовищі через те, що сьогодні, в умовах складного стресогенного інформаційного простору, посмішка, добрий настрій дитини, відкритий прояв її позитивного «Я» можуть вважатися найвищою оцінкою естетико-педагогічної діяльності дорослого. Оскільки сміх є одним з механізмів адаптації людини до навколишнього середовища, його вважають показником душевного та фізичного здоров’я людини.  Саме широка посмішка та радісний сміх стають сьогодні такими ж модними атрибутами здорового способу життя, як заняття спортом та відмова від негативних звичок.

   Емоційно насиченою, вдалою та захоплючою була саме практична частина засідання, яка дала можливість шкільним практичним психологам та соціальним педагогам  закріпити теоретичні знання та використовувати їх у своїй подальшій роботі. 

   На завершення відбувся фідбек, під час якого кожен з присутніх висловив слова захоплення та вдячності  за цінний практичний досвід організаторам заходу і керівнику психологічної студії Зеленодольської міської ОТГ          Дутчак Н. М.  за якісно підготовлене та проведене засідання МО.

                                                                                      Фандюшина Т.Г.