Міжнародний День миру

в навчальних закладах  Зеленодольської міської ОТГ

 

          21 вересня  світ відзначив Міжнародний День миру, який покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але й зробити щось заради нього.

         В навчальних закладах Зеленодольської міської ОТГ 21.09.2017 року    

      з нагоди відзначення  Дня миру   були проведені  уроки Миру, виставки малюнків «Мир очима дітей», виховні години,  мета яких – пропаганда миру і толерантності, дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги.

       Учні  7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Зеленодольська взяли участь в урочистій лінійці «Разом заради миру:повага, безпека та гідність для всіх». До урочистих заходів долучилися ветерани АТО,  начальник відділу соціального захисту, культури, охорони здоров’я, спорту та роботи з молодю Кобзіст В.А., методист методичного кабінету           Фандюшина Т. Г.

       Діти прочитали гарні слова про мир, лунали зворушливі пісні про Україну,  провели танцювальний флешмоб  та флешмоб із випускання білих  повітряних кульок  наповнених гелієм, до яких  були причеплені голуби, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

       Кульмінацією заходу стала хода миру, в ході якої ветарани АТО покладали квіти до пам'ятника Скорботному воїну, вшановуючи пам'ять загиблих воїнів, учні запускали в небо білі  повітряні кульки  наповнені гелієм, до яких були причеплені голуби та чіпляли паперові голуби на дерева.

      Посмішки на обличчях, радість в серцях  учнів та перехожих вселяють надію та впевненість в тому, що в Україні та в усьому світі не буде місця війнам.

     Бажаємо всім милуватися блакитним небом у вільній, мирній Україні!

 

                                                                                     Фандюшина Т. Г.