У Апостолівському районному центрі зайнятості систематично проводяться ярмарки вакансій. Нещодавно такий міні ярмарок вакансій відбувся для Криворізького приватного акціонерного товариства «Електромашпромсервіс» з метою надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби підприємства.

          На ярмарку були представлені для заповнення 10 вакансій  2- «обмотувальник елементів електричних машин»; 1 – «слюсар-електрик»; 3 – «електрослюсар черговий та з ремонту устаткування» ; 1- «випробувач електричних машин, апаратів та приладів»; 2 – «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та 1 - «електрогазозварник». В процесі спілкування представник підприємства Терещенко Валентина Миколаївна розповіла про умови праці, графік роботи, рівень оплати праці та преміальну систему.

       Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. У заході прийняли участь 12 осіб. Троє безробітних виявили бажання на працевлаштування.

       Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Фахівці центру зайнятості впевнені, ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.