Одна з найгостріших людських потреб бути захищеним у правовому плані і вона може бути реалізована завдяки правовій освіті та вихованню.

      З метою привернення уваги  учнів та шкільної молоді до прав людини, необхідності їх захисту, вироблення алгоритмів дій щодо захисту своїх прав та розвитку зацікавленості до актуальних питань у сфері прав учнівської молоді в Зеленодольській міській ОТГ   відбувся  міський конкурс соціального плаката  та інфографіки «Ти маєш право». 

      В рамках Всеукраїнського  тижня  права 11.12.2017 року  відбулася презентація конкурсних робіт.   На презентації було представлено 16 робіт конкурсантів на правову тематику.  Учні через малюнок передавали своє бачення прав на  життя, освіту, всебічний розвиток, сім’ю,  кіберзалякування та кібернасильство. Слід зазначити, що всі роботи пронизані любов’ю та почуттям патріотизму.

 Переможцями конкурсу соціального плаката   стали :

   І місце - Барбега Людмила  (учениця  Зеленодольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2)

ІІ місце – Шулежко  Діана ( учениця АРЛІ)

ІІІ місце – Лотоцька Валерія  ( учениця Великокостромської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів)

Переможцями конкурсу  у номінації «Інфографіка»  стали :

І місце – Яцишина Юлія ( Зеленодольський центр позашкільної роботи)

ІІ місце -  Толкачова Юлія (Великокостромська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

ІІІ місце -  Дашко Владислава (Великокостромська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

 Переможців нагородили   грамотами, учасників конкурсу -  дипломи, всі учасники  отримали  подарунки. Кращі конкурсні роботи будуть використані в соціальній рекламі

Фандюшина Т. Г.