Програма USAID/DOBRE надає можливості для розумного розвитку громад, а також допомагає українським громадам опанувати польський досвід децентралізації та розвитку гмін. Цей компонент забезпечує Польська фундація розвитку місцевої демократії FRDL.

Представники українських громад (в т. ч. Зеленодольської ОТГ)   в грудні цього року в рамках навчального туру з місцевого економічного розвитку (далі МЕР) відвідали з допомогою FRDL польські гміни, ознайомилися з кращими історіями успіху та прикладами співпраці влади та місцевої громади, бізнесом, ділилися власним досвідом.

Про результати навчального візиту та можливості імплементації певних заходів звітувала представниця робочої групи з МЕР, спеціаліст з інвестицій - Толчинська Юлія  під час засідання робочої групи з  місцевого економічного розвитку, яке відбулося 19 грудня 2018 року.

Деталі у прикріпленому документі.  

Після презентації спільно з робочою групою було розглянуто, обговорено Програму МЕР нашої громади, яку розроблено в рамках програми DOBRE, а також доповнено план заходів до неї.

 Мета розробки даної програми -  оцінити більш детально свій економічний потенціал, створити робочі місця, в тому числі, поза межами сільськогосподарського виробництва, переглянути можливі наявні та перспективні точки розвитку, оцінити ресурсне забезпечення тих чи інших напрямків діяльності та конкретних видів бізнесу, підготувати заготовки проектних пропозицій для полегшення пошуку додаткового фінансування або інвестиційних ресурсів.

Толчинська_Навчальний візит_Польща.pdf