Нагородження переможців дитячих малюнків в рамках конкурсу «Моя громада у майбутньому»

   День Святого Миколая – свято з особливим шармом. Саме в цей день, 19 грудня 2017 року на центральній площі м. Зеленодольск відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки та оголошено результати Конкурсу дитячого малюнку «Моя громада у майбутньому», який проходив в рамках розробки Стратегії розвитку Зеленодольської міської ОТГ серед дітей громади старшого дошкільного та молодшого шкільного віку. Дитячий малюнок стане підгрунттям для розробки майбутнього логотипу громади, який допоможуть змоделювати польські експерти в рамках програми «DOBRE». На даний захід запрошено представників й вихованців дитячих садочків, шкіл, їх батьків та всіх небайдужих мешканців Зеленодольської ОТГ. Присутніх зі святом привітали міський голова Андрій Савченко, депутат облради Віктор Волков та помічник народного депутата Сергій Вірьовка. 
Переможцем Конкурсу дитячого малюнку став Сокол Єгор, учень Великокостромської ЗШ I-III ступенів. Хлопця нагороджено цінним сучасним подарунком від міського голови - smart годинником. 
За сприянням та фінансової підтримки Роберта Жарковського – представник Фонду розвитку місцевої демократії (FRDL, Польща) додатково стратегічним колективом було відібрано по три малюнки серед дошкільнят та учнів загальноосвітніх закладів ОТГ, які отримали заохочувальні подарунки від експерта. Нижче представлено прізвища та ім’я «щасливчиків». 
• Чумак Владислав (9 років, Великокостромська ЗШ I-IIIступенів);
• Бедринець Тимур (9 років, Зеленодольська ЗШ № 1);
• Довганенко Діана (8 років, Мар’янська ЗШ № 2)
• Коваль Катерина (ДНЗ «Малятко», с. Мар’янське);
• Абрамчук Поліна (ДНЗ «Попелюшка», м. Зеленодольськ);
• Сербіна Емілія (ДНЗ «Дзвіночок», с. Мар’янське).
Вітаємо діточок зі святом! Саме доброта і віра в чудеса здатна зберігати все найдорожче в людських серцях.

А ось і малюнки переможців