Національний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»

Національний фотоконкурс
«Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє»
прийом робіт триває з 23 квітня по 20 травня 2018 року

 

   Сьогодні в Україні все більше уваги суспільства приділяється питанням адміністративнотериторіального реформування, а саме – реформі з децентралізації влади в країні. Аби сприяти конструктивному діалогу між державними та недержавними структурами на місцевому, регіональному та національному рівнях, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» збільшує рівень довіри до процесу реформування серед населення та посилює відчуття причетності та залученості до реформи усіх зацікавлених сторін.


   23 квітня стартує загальнонаціональний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє», який триватиме до 20 травня 2018 року. Він має на меті залучення мешканців територіальних громад, а також сільської місцевості загалом до процесу об’єднання, а також і до самої реформи з децентралізації безпосередньо.


Для участі в конкурсі необхідно:
- зареєструватись на сайті
- сфотографувати найулюбленіші місцини своєї громади чи рідного краю
- відправити фото разом з анкетою


   Фотоконкурс організовано Міністерством регіональної політики, будівництва та житловокомунального господарства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Наприкінці фотоконкурсу в Києві пройде заключна церемонія нагородження переможців, а також буде організована мандрівна фотовиставка, яка згодом відвідає усі області України.


За деталями слідкуйте на нашій сторінці у Facebook www.facebook.com/ULEADwithEurope та на сайті
www.hromady.photos


Контактна особа: Максим Кицюк | +38 067 510 15 69 | maksym.kytsiuk@giz.de


   Довідка:
   Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма «U-LEAD з Європою» сприяє розвитку самоврядування в Україні, створена на засадах прозорості й підзвітності та сприяє Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства у впровадженні реформи з децентралізації влади в країні