Новий проект «Поліцейський офіцер громади» презентував у Дніпрі Голова Нацполіції
  Дніпропетровська область стане першою в Україні, де стартує робота поліцейських у новому форматі.
Передбачається, що у кожній територіальній громаді житиме та працюватиме поліцейський, який опікуватиметься виключно безпекою та захистом цієї громади. Цей офіцер стане повноправним її представником, житиме її проблемами, перебуватиме на постійному зв’язку із мешканцями та допомагатиме їм. Відтак акцент робиться саме на запобіганні правопорушень.
  Проектом «Поліцейський офіцер громади» розпочинається реформа поліції невеликих населених пунктів.
  Начальник Нацполіції Сергій Князєв наголосив, що буде введено стільки штатних посад таких офіцерів, скільки потребує громада.
  «Необхідність цього проекту назрівала вже давно. Сьогодні звичайні дільничні не в змозі забезпечити оперативну допомогу жителям віддалених сіл та селищ. Вони постійно виконують не властиві для них обов’язки – охорона, конвоювання і тому подібне. Через це люди у громадах навіть не бачать своїх поліцейських», - зазначив Сергій Князєв.
  «Ми дійсно якомога швидше потребуємо цих змін. Нам потрібні такі офіцери на території нашої громади. Ми пропонуємо нашу громаду в якості експерименту і готові взяти зобов’язання й придбати в наступному році житло для офіцера поліції», - Андрій Савченко.
  Орієнтовно вже перші офіцери громад почнуть свою роботу за 6 місяців (2 місяці - на конкурсний набір та 4 – на навчання).