Новини дошкілля

«Театральна вистава розкриває перед дитиною
весь світ засобами мудрої та вічної казки,
розвиває творчі здібності особистості,
а найголовніше, виховує справжню людину».

С. Русова

                                                                                                        

         В закладі дошкільної освіти «Попелюшка» м.Зеленодольськ 4 травня 2018 року відбувся семінар для керівників закладів дошкільної освіти, на тему «Театралізована діяльність-основний засіб соціально-комунікативного розвитку дошкільника».

        Керівник ДНЗ «Попелюшка» Любочко О.В., методист Гнатюк Н.О. ознайомили присутніх з системою роботи в напрямку театралізованої діяльності. Гості отримали багато позитивних емоцій під час параду костюмів. Педагогічні працівники дошкільного закладу підготували цікаву програму: «Казка про страшного Пиха», «плейбек-театр», театр тіней «В гостях у казки», учасники семінару відвідали «лабораторію талантів».

        Підводячи підсумки присутні відмітили, що театр — це усвідомлення власного «я» та можливість самовиражен­ня особистості. Тут формуються моральні якості, долаються недоліки: сором’язливість, невпевненість у собі. Дітям театр допомагає зняти напруженість, подолати сумніви стосовно себе, повірити у власні можливості; невгамовним та неорганізованим — навчитися витримки.