Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися,

                 Але будь-хто з нас без Батьківщини-ніщо

                                                                В.Сухомлинський

Загальні зміни в суспільстві та державі, політична нестабільність  обумовлюють необхідність формуван­ня у дітей дошкільного віку високих етичних і мо­рально-психологічних якостей, серед яких важливе місце посідають патріотизм, громадянськість, від­повідальність за долю Вітчизни і готовність до її захисту. В дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» с.Велика Костромка 13 квитня 2017 року відбулось методичне об’єднання для вихователів на тему «Національно-патріотичне виховання дошкільників».

         Відповідаючи вимогам сьогодення, педагогічні працівники дитячого садка «Дзвіночок», а саме завідувач дошкільним закладом Сипко С.А., вихователі Позігун А.В., Гулковська Т.М., музичний керівник Петрова І.М. підготували цікаві, повчальні, інтегровані заняття на тему «Моє село мій рідний край», «Символи нашої країни України»,  театралізовану виставу «Ми маленькі українці прославляєм Україну» за участю сільського ансамблю «Горлиця».Успішний результат став можливим за умови вдало підібраних методів та прийомів навчання, через активну взаємодію з оточуючим світом емоційно-практичним шляхом, предметну діяльність, спілкування, працю, зображувальну діяльність.

            Прищеплювати патріотизм треба з раннього дитинства, а саме виховувати любов до сім’ї, до села, міста, в якому народився, до рідної української мови, до природи рідного краю, до України, саме такий  висновок зробили гості дошкільної установи – методисти методичного кабінету, вихователі дитячих садків, педагогічні працівники Великокостромської загальноосвітньої школи.