9 червня близько 04 години ранку  спрацювала сигналізація ПАТ «Укртелеком»по вул. Енергетичній. Працівниками поліції Зеленодольської поліцейської станції, які швидко прибули на місце події, по «гарячим слідам» був затриманий гр-н З., мешканець с. Мала Костромка, який раніше вже неодноразово попадав в поле зору правоохоронців.

  Під час огляду  поліцейськими були вилучені знаряддя злочину: пилка, якими здійснювали розпил металу, кусачки та близько 150 метрів кабелю ТПП20хТПП40.

  Під час опитування крадій дав правдиві свідчення і за фактами крадіжок кабелю, які здійснював раніше та вказав адресу, куди збував вкрадене.

  За даним фактом слідчими були внесені відомості до ЄРДР за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка). Своїми діями крадій наніс збитку ПАТ «Укртелеком» на суму понад 100000 гривень.

  Цього ж дня в ході проведення гласних та негласних слідчих дій поліцейськими був проведений санкціонований обшук в м. Апостолове по вул. О. Вишні (територія колишнього ДОСААФу). Правоохоронцями був виявлений та задокументований факт незаконної діяльності пов’язаної з обігом металобрухту, яку розгорнув місцевий мешканець гр-н П.

  Під час огляду поліцейськими Апостолівського ВП було вилучено близько 2 т. металобрухту чорного та кольорового металів, а також ваги, якими здійснювали взвішування.

  За даним фактом відомості були внесені до ЄРДР з правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 213 КК України (порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом).

 Також під час детального огляду  металобрухту слідчими був виявлений цинк з набоями  калібру 5,45 до автомату АК в кількості 1080 штук, які згідно висновку судово-балістичної експертизи є бойовими припасами та здатні здійснювати постріли.

  Під час опитування на питання звідки боєприпаси «приватний підприємець»  пояснив,  що два роки тому він перебував в зоні АТО де і купив у незнайомих йому осіб вищевказані патрони.

  За даним фактом відомості були внесені до ЄРДР з правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

  На теперішній час за вищевказаними фактами проводяться досудові розслідування та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.