Новорічні свята

   Усі, – і дорослі, і малі, – з нетерпінням чекають на Новорічні свята. Адже вони приносять радість, посмішки, гарний настрій і безліч подарунків.
   Уже стало доброю традицією проведення новорічних свят для дітей Зеленодольської ОТГ на базі комунального закладу «Палац культури «Ювілейний» міста Зеленодольська за сприяння і підтримки ДТЕК КРИВОРІЗЬКА ТЕС та виконавчого комітету Зеленодольської міської ради.
   Радісні дітлахи  з нетерпінням заповнювали глядацьку залу. Усі присутні перебували в атмосфері новорічної казки, оплесками зустрічаючи усіх героїв вистави «Ялинка для царівни», яку їм подарували вихованці дитячого театрального колективу «Арлекін» (керівник Оксана Савінська), зразкового ансамблю танцю «Зернятко» (керівник Тетяна Пугач та Юлія Башинська), зразкової вокально – хореографічної студії «Карамелька» (керівник Олена Магера), зразкової  хореографічної студії «Етуаль» (керівник Олександра Магера) та вокально –хореографічної групи «Start Up» Зеленодольського центру позашкільної роботи (керівник Оксана Мамонова).
   Після закінчення вистави діти разом з казковими героями, Дідом Морозом та Снігуронькою  весело водили хороводи навколо новорічної красуні-ялинки. Тепла та святкова атмосфера, яка панувала під час свята, сприяла піднесеному настрою, як у дітей, так і у дорослих.
   Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради висловлює щиру вдячність за надану допомогу в організації проведення заходів та надання новорічних подарунків дирекції та профспілковому комітету ДТЕК КРИВОРІЗЬКА ТЕС, депутату Зеленодольської міської ради Олександру Сороці, підприємцям: Світлані Сові, Олексію Алікіну, Євгену Мануйлову, Степану Зуську, Анатолію Куксі, Марині Шабаліній, Валентині Біньковській, Галині Запорожченко та колективу Палацу культури «Ювілейний» за проведення на високому професійному рівні новорічних заходів для дітей.

   Нехай Вас завжди і всюди зігріває Сонце любові, а Ваші домівки будуmь осяяні Світлом Щастя, Миру і Добра!