30 березня працівники ювенальної превенції розповіли слухачами першого та другого курсів Зеленодольського професійного ліцею про відповідальність, яка загрожує неповнолітнім за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.

  Інспектор ювенальної превенції Нікопольського відділу поліції Олена Петренко розповіла учням, що кримінальну та адміністративну відповідальність можуть нести діти віком від 14 до 18 років. Вона відзначила, що майже у всіх випадках за дітей до 18 років відповідальність несуть їхні батьки. «Тому перед тим, як вчинити щось неправомірне, необхідно завжди пам’ятати, що вашим батькам доведеться за це відповідати», - підкреслила інспектор.

  Поліцейські звернули увагу неповнолітніх на наслідки вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, а також застерегли від небезпеки спілкування із незнайомими людьми в мережі Інтернет та на вулиці.

  Правоохоронці закликали дітей ні в якому разі не повідомляти в Інтернеті інформацію про себе і свою сім`ю, а також наголосили на тому, що не варто погоджуватися на зустріч з випадковим онлайновим другом. «Якщо все ж таки це необхідно, то зустріч повинна відбуватися в громадському місті та у присутності друзів чи батьків».

  Правоохоронці акцентували увагу ліцеїстів на небезпечній грі в мережі інтернет «Синій Кит», участь в якій може привести до жахливих наслідків.

  Наприкінці вони запропонували дітям переглянули фільм про згубний вплив наркотичних засобів на людину.

  Відділ комунікації ГУНП в Дніпропетровській області за матеріалами Нікопольського ВП