Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо розроблення "Генеральний план с. Велика Костромка"

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Велика Костромка»

 

 З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 оголошується початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Велика Костромка»  Апостолівського району Дніпропетровської області.

      Мета розроблення Генерального плану с. Велика Костромка

  • обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території с. Велика Костромка;
  • визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Зеленодольської міської ради.

Розробник містобудівної документації: ФОП Говоруха Олег Володимирович

Підстава для розроблення: рішення Зеленодольської міської ради №513 від 21 липня 2017 року.

Розроблення Генерального плану села пов’язано з необхідністю виконання вимог ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

З матеріалами проекту Генерального плану с. Велика Костромка можна ознайомитись у старостаті с. Велика Костромка, а також на офіційному сайті http://zelenodolsk.com.ua в розділі «Доступ до публічної інформації»

Пропозиції до проекту подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади та особистого підпису керівника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подаються до старостату с. Велика Костромка за адресою: с. В. Костромка, вул. Фартушного, 19 протягом тридцяти днів з дати опублікування повідомлення.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій  – головний спеціаліст з організаційних питань с. Велика Костромка Нікуліна Олена Володимирівна

Громадські слухання відбудуться 27 грудня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: с. Велика Костромка, вул. Фартушного, 19.

Пояснювальна записка с. В.Костромка .pdf

Генеральний план с.В.Костромка. Основне креслення.pdf