З нагоди «Дня знань» під час проведення акції під хештегом «Першокласна поліція» в перший день осені працівники Апостолівського ВП відвідали перші класи  навчальних закладів м. Зеленодольська.

                Під час спілкування з дітьми та батьками старший інспектор з ювенальної превенції майор поліції Логонюк О.М. розповів про недопущення самовільного залишення території школи без батьків, своїх домівок та дії батьків, якщо дитина загубилась, щодо невідвідування навчального закладу без поважних причин та користування гаджетами під час навчального часу.

                В ході бесіди працівники поліції розповіли батькам про настання відповідповідальністі у разі ухилення від виконання батьківських обов’язків стосовно виховання своїх дітей.

                На прикінці зустрічі інспектори поліції побажали дітям гарного навчального року та прийняли участь в загальному фотографуванні з батьками та першокласниками.

Старший інспектор

з ювенальної превенції

Апостолівського ВП 

майор поліції                                                                                                                                 О.М.Логонюк