11 квітня працівники ювенальної превенції розповіли учням Зеленодольської середньої школи про випадки травматизма серед школярів, про шкоду від вживання алкоголю, тютюну, наркотичних засобів, про відповідальність, яка загрожує неповнолітнім за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.

   Інспектор ювенальної превенції Нікопольського відділу поліції Олена Петренко розповіла учням, що останнім часом все більшої популярності набирає культура селфі серед підлітків, які хизуються знімками на дахах висотних будинків, мостів. Все це нерідко призводить до травматизму.

   Поліцейські звернули увагу неповнолітніх на наслідки вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, продемонстрували учням фільм «Скажи наркотикам ні».

   Крім того вони застерегли від небезпеки спілкування із незнайомими людьми в мережі Інтернет та на вулиці. Поліцейські закликали дітей ні в якому разі не повідомляти в Інтернеті інформацію про себе і свою сім`ю, а також наголосили на тому, що не варто погоджуватися на зустріч з випадковим онлайновим другом. «Якщо все ж таки це необхідно, то зустріч повинна відбуватися в громадському місті та у присутності друзів чи батьків».

   Наостанок вони розповіли дітям про кримінальну та адміністративну відповідальність, яку можуть нести підлітки віком від 14 до 18 років. Вона відзначила, що майже у всіх випадках за дітей до 18 років відповідальність несуть їхні батьки.

 

Відділ комунікації ГУНП в Дніпропетровській області за матеріалами Нікопольського ВП