Інспектори ювенальної превенції Нікопольського відділу поліції відвідали Апостолівський районний ліцей-інтернат у місті Зеленодольську, де провели профілактичну лекцію з підлітками.

Основна тема зустрічі з дітьми була попередити їх про так звані “групи смерті” у соціальних мережах, які схиляють дітей до суїциду. Інспектори наголосили на небезпеці таких ігор та застерегли ліцеїстів від необачних знайомств в інтернеті.

Також поліцейські продемонстрували учням документальний фільм “Скажи наркотикам ні”, який демонструє, яку реальну загрозу для людини становить ця пагубна звичка. До того ж поліцейські звернули увагу дітей на небезпеці та залежності від тютюнопаління та алкоголю.

Наостанок, вони нагадали ліцеїстам про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення підлітками злочинів та правопорушень. Керівник ювенальної превенції Нікопольського відділу поліції Аліна Рябоварозповіла учням, що кримінальну та адміністративну  відповідальність можуть нести діти віком від 14 до 18 років. Вона звернула увагу, що майже у всіх випадках за дітей до 18 років відповідальність несуть їхні батьки.

Відділ комунікації поліції Дніпропетровській області за матеріалами Нікопольського ВП