«Прагнеш змін – керуй громадою!»

   За ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та  Національної ради реформ розпочато реалізацію проекту «Створення лого Національного проекту Децентралізації».
   В рамках реалізації даного проекту стартував конкурс «Прагнеш змін – керуй громадою!», за результатами якого буде обрано найкраще гасло, яке в подальшому використовуватиметься при створенні лого реформи.
   Ідея конкурсу полягає в залученні якомога широкого кола українців для пошуку найкращого варіанту слогана Національного проекту Децентралізація.
   Для участі у конкурсі необхідно з 01 по 10 грудня 2016 року відвідати сторінку Національної ради реформ http://decentralization.reforms.in.ua/
і за допомогою простої форми надіслати на розгляд  свій варіант слогану (від 2 до 5 слів). Кількість запропонованих гасел однією людиною не обмежена.
   Визначення переможця відбудеться з 10 грудня 2016 року по 12 грудня 2016 року.
   Задля максимального поширення інформації про конкурс просимо сприяти в розміщенні інформації щодо його проведення на сайтах обласних та районних державних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації, сайтах об’єднаних територіальних громад областей.