Відпрацювання було направлено на підсилення публічної безпеки та порядку, виявлення фактів правопорушень, попередження вживання алкоголю та табакокуріння неповнолітніми, дитячої бездоглядності, перевірку документів у підозрілих осіб, які можуть бути причетними до скоєння злочинів. 

   Зокрема поліцейські відвідали неблагонадійні сім'ї, які перебувають на обліку поліції, відвідали гуртожиток, де мешкають студенти місцевого ліцею. Зі студентами проведено профілактичні бесіди та складено два адміністративні протоколи за ст.173 КупАП за дрібне хуліганство.  Крім того правоохоронці превірили магазини на предмет продажу алкоголю неповнолітнім та наявності відповідних документів.

   Під час відпрацювання виявлено факт носіння марихуани, поліцейськими зареєстровано до ЄРДР ч.1 ст.263 КК (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами)

   Поліцейські приділили увагу ретельному огляду на міста території нежилих та покинутих будівель, де зловмисники можуть переховувати викрадені речі чи зброю.

   Під час проведення відпрацювання правоохоронці робили зауваження громадянам за розпиття алкогольних напоїв у громадському місці та проводили профілактичні бесіди.

   За словами заступника начальника Нікопольського відділу поліції Юрія Сидорука, в подальшому такі заходи будуть проводитись й надалі. Такі рейди направлені на стабілізацію оперативної обстановки на території Зеленодольська та забезпечення публічної безпеки та порядку

   Відділ комунікації ГУНП в Дніпропетровській області за матеріалами Нікопольського ВП