• Освітній простір Зеленодольської міської ОТГ

  • Новини
  • Звіти

Метою відпрацювання є протидія автозлочинності та незаконних заволодінь транспортними засобами у місті Зеленодольську. Цільові профілактичні заходи також направлені на виявлення адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху.

Поліцейські перевірять номери агрегатів і документи на авто, звіряють їх з базами Національної поліції. Крім цього, правоохоронці проводять профілактичні бесіди з водіями мототранспорту з метою профілактики порушень водіями, а також відпрацьовують мототранспорт на предмет незаконних заволодінь.

 

        «Ми проводимо різноманітні відпрацювання з розшуку викрадених авто та мототранспорту - зазначив заступник начальника Нікопольського відділу поліції Юрій Сидорук, - і, звичайно, приділяємо велику увагу профілактичній роботі з автовласниками, розповідаємо про види автошахрайств та як убезпечити себе від неприємностей».

 

Тільки за один день відпрацювання поліцейські склали 11 адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху, з них 1 - за керування автомобілем у стані сп'яніння.

Але основною метою правоохоронців було попередити правопорушення, а не покарати водіїв.

Відділ комунікації ГУНП в Дніпропетровській області за матеріалами Нікопольського ВП