Проведення Всеукраїнського турніру з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ»

   Проведення Всеукраїнського турніру з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Захід відбуватиметься 19 травня 2018 року у Києві, на стадіоні «Атлет».

   Участь у змаганні беруть ветерани та діючі військовослужбовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії, або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов’язків  в зоні дій в АТО, або в ході миротворчих операцій за участю України. Змагання проводяться серед учасників за двома категоріями:

  • особи з ампутацією однієї з нижньої кінцівки на будь-якому рівні зі збереженням функції другої кінцівки. Гравці пересуваються за допомогою милиць без патології вестибулярного апарату і збереженням зору;
  • особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок або з частковим пошкодженням нижніх кінцівок, які пересуваються самостійно без додаткових засобів: ходунки, милиці.

   Участь у турнірі безкоштовна. Реєстрація можлива в режимі on-line на сайті Федерації футболу України https://ffu.ua або шляхом запиту на електронну адресу milfootball@ukr.net для отримання форми заявки (конт. тел. 068-572-4834).