• Відділ (центр) надання адміністративних послуг (ЦНАП)

  • Структура ЦНАП
  • Графік роботи
  • Контактна інформація
  • Положення по ЦНАП
  • Перелік адміністративних послуг
  • Інформаційні картки та бланки заяв
  • Нормативна база
  • Дошка об'яв, повідомлень

Протокол

Громадських слухань у проекті містобудівної документації

«Коригування Генерального плану міста Зеленодольська

Апостолівського району Дніпропетровської області»

 

 

м. Зеленодольськ 29 вересня 2016 року

 

Початок: о 15.00 год.

Закінчення: о15.50 год.

 

Головуючий громадських слухань- міський голова Савченко А. В.

Присутні- мешканці міста Зеленодольська в кількості 36 осіб.

 

    Громадське обговорення проекту містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області» розпочато о 15.00 год. 29 вересня 2016 року в приміщенні виконавчого комітету Зеленодольськї міської ради за адресою: Дніпропетроська область, Апостолівський район,

м. Зеленодольськ, вул. Енергетична,15.

 

Порядок денний:

1.Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.

2.Затвердження порядку денного та регламенту слухань.

3.Розгляд пропозицій та зауважень до проекту містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області», підбиття підсумків

 

1.Обрання головуючого та секретаря громадських слухань.

 

СЛУХАЛИ : Про обрання головуючого та секретаря громадських слухань.

 

ВИСТУПИЛИ:

  1. Мороз В. П. - член виконавчого комітету Зеленодольської міської

ради: пропоную призначити головуючим міського голову Савченка А. В.,а секретарем - Алєксєєнко А. О.- спеціаліста з земельних питань виконавчого комітету Зеленодольської міської ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-36 осіб

«Проти»-0 осіб

«Утримались»-0 осіб

 

УХВАЛИЛИ:

   Обрати головуючим міського голову Савченка А. В., секретарем- Алєксєєнко А. О.- спеціаліста з земельних питань виконавчого комітету Зеленодольської міської ради.

 

2.Затвердження порядку денного та регламенту слухань.

 

СЛУХАЛИ : Про затвердження порядку денного та регламенту слухань.

 

ВИСТУПИЛИ:

  1. Савченко А. В. міський голова. Запропонував підтримати проект

порядку денного і регламент громадських слухань

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-36 осіб

«Проти»-0 осіб

«Утримались»-0 осіб

 

УХВАЛИЛИ:

1.Затвердити наступний порядок денний громадських слухань:

  1.1Розгляд пропозицій та зауважень до проекту містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області», підбиття підсумків.

2. Затвердити наступний регламент громадських слухань:

  2.1 на вступне слово головуючого - до 15 хв.

  2.2 на виступ до 15 хв.

  2.3 на репліку до 5 хв.

Громадське обговорення провести на протязі 1 год.

 

3.Розгляд пропозицій та зауважень до проекту містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області», підбиття підсумків.

 

СЛУХАЛИ : Про розгляд пропозицій та зауважень до проекту містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області», підбиття підсумків.

 

ВИСТУПИЛИ:

    1.Савченко А. В. міський голова: з метою врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області» та керуючись чинним законодавством України було прийняте рішення Зеленодольської міської ради № 251 від 26 серпня 2016 року «Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересі під час розроблення проекту містобудівної документації « Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області».

    Згідно рішення міської ради були проведені громадські слухання проекту містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська» в період з 27 серпня 2016 року по 29 вересня 2016 року.

   За вказаний період до міської ради приходили знайомитися з документами фахівці, які працюють в галузі будівництва та земельних відносин та представники громадськості, але письмових пропозицій та зауважень стосовно проекту містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області» до міської ради не надходило.

  Даний проект розроблений державним підприємством «Містобудівний кадастр», пройшов рецензування, отриманий висновок з Архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Дніпропетровської облдержадміністрації. Після закінчення громадських слухань проект буде проходити експертизу, а потім затвердження.

   Враховуючи вище викладене пропоную схвалити представлений проект містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області »

 

   2.Мороз В. П.- член виконавчого комітету Зеленодольськї міської ради:

  Генеральний план міста-це основоположний документ для подальшого розвитку міста. Той Генеральний план, що діяв раніше вже давно втратив свою актуальність і не відображав подальшого розвитку населеного пункту, тому із прийняттям нового актуалізованого Генерального плану громада не лише отримає документ, що відповідає вимогам часу , але і вирішить питання оподаткування на території міста, оскільки наступним етапом буде виготовлення та затвердження нормативно - грошової оцінки землі.

   Враховуючи вище викладене пропоную схвалити представлений проект містобудівної документації та рухатися далі до виготовлення документації із нормативно - грошової оцінки землі.

 

Запитання: Чеботар В. М.- почесний громадянин міста Зеленодольська: скажіть будь ласка в яких напрямках буде розвиватися територія?

Відповідь: Савченко А. В.-головуючий-міський голова:

   Відповідно до відкоригованого Генерального плану в територію міста ввійшла промислова зона ТДЕК КРИВОРІЗЬКОЇ ТЕС та територія садових товариств - територія міста збільшилася, завдяки чому місто буде отримувати більше податків і як наслідок більше можливостей для розвитку.

 

    3.Березовський І. В.-депутат Зеленодольськї міської ради:

   По питанню розвитку території додам, що зони для інвестування визначені в Генеральному плані міста. Після того як Генеральний план буде затверджений і буде введена в дію нормативно-грошова оцінка землі, це дасть можливість жителям міста узаконити земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна, що належать їм на праві власності.

 

Запитання: Нєхіна Л. В.-голова спілки жінок: скажіть будь ласка, чи будуть тепер збільшені податки за користування садовими та дачними земельними ділянками?

Відповідь: Савченко А. В.-головуючий-міський голова:

   Про оподаткування можливо буде розмовляти після проведення нормативно-грошової оцінки землі, але я вважаю, що податки за користування дачними та садовими ділянками не будуть високими.

 

   4. Савченко А. В. міський голова: підводячи підсумки сьогоднішнього обговорення пропоную схвалити представлений проект містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області » та передати його для проведення експертизи.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

«За»-36 осіб

«Проти»-0 осіб

«Утримались»-0 осіб

 

УХВАЛИЛИ: схвалити представлений проект містобудівної документації «Коригування Генерального плану міста Зеленодольська Апостолівського району Дніпропетровської області » .

 

 

 

 

Підписи:

 

 

Головуючий: А. В. Савченко ___________

 

 

Секретар: А. О. Алєксєєнко _____________

 

Протокол громадських слухань.doc