Ви помиляєтесь, якщо думаєте, що на канікулах учителі відпочивають. У Зеленодольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №2 цей час продуктивно використали для вдосконалення своїх професійних навичок.

   28 березня на базі школи пройшли чергові засідання методичних об’єднань учителів Зеленодольської  міської об’єднаної громади.

    29 березня  15 учителів  Зеленодольської  загальноосвітньої  школи №2  і 3  учителя   Зеленодольської ЗШ  №1  опановували методики розвитку критичного мислення. Тренінг провела директор Зеленодольської школи №2 Байбурдова Н.А., яка передала знання, які отримала на заняттях І.Сущенко, О. Пометун, І.Баранової (авторів підручників з розвитку критичного мислення) та взяла  участь у локальній майстерні «Звичка думати», організованої громадською організацією «Інша Освіта» (пам’ятаєте «Майстерню сільських ініціатив»)

   30 березня 26 педагогів  Зеленодольської  міської ОТГ отримали нові знання від тренерів   Дніпропетровського обласного інституту  післядипломної  педагогічної освіти . О. Яшина розповіла про польсько- український проект щодо викладання підприємницьких та економічних знань на уроках з різних предметів; про STIAM освіту; про впровадження спецкурсу «Сімейні цінності». Всі учасники тренінгу отримали сертифікати та готові до впровадження нових технологій.