• Државна реєстрація

  • Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно
Розвиток незалежних громад з містоутворюючими підприємствами

Розвиток незалежних громад з містоутворюючими підприємствами

01-02 червня 2016 року у Зеленодольській територіальній громаді в рамках проекту Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Розвиток незалежних громад з містоутворюючими підприємствами» Русланом Крапличем було проведено семінар-тренінг з визначення пріоритетів і підготовки проектів задля вирішення проблем і розвитку громади. Участь у навчанні взяв 31 лідер громадської думки Зеленодольської територіальної громади за підтримки консорціуму донорів та ДТЕК.
          Два наступних навчання пройде в Зеленодольську до кінця жовтня поточного року. У ході першого тренінгу учасники навчилися презентувати організацію, визначати проблеми громади, планувати їх вирішення досягаючи ефективних результатів. 
          За результатами курсу з проектування утворилася робоча група, яка протягом тижня підготувала 2 пілотні соціальні проекти, які впродовж 3-х місяців будуть вдосконалені, після чого зможуть бути винесені на обговорення міської ради Зеленодольська та подані на розгляд до вітчизняних, міжнародних донорів і програм міжнародної технічної допомоги для України для отримання фінансової і технічної підтримки. 
          Проект Фундації імені князів-благодійників Острозьких «Розвиток незалежних громад з містоутворюючими підприємствами» передбачає до кінця 2016 року проведення 33 навчань в 11 містах 6 регіонів України та надання консультацій для лідерів громадської думки з таких тем: «Розробка проектів з вирішення актуальних проблем місцевого розвитку. Джерела фінансування проектів: вітчизняні, іноземні, міжнародні», «Місцеве самоврядування в Україні. Законодавча база. Основні завдання та інструменти. Принципи формування місцевого бюджету. Міжсекторне співробітництво у розвитку території. Місцевий розвиток в умовах децентралізації», «Зв’язки з громадськістю, формування позитивного іміджу, розробка ключових повідомлень, публічних виступів перед ЗМІ. Ефективні переговори».

Джерело: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008334917443