ВП ПАТ ДТЕК ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»,  враховуючи постанову НКРЕКП від «27» листопада 2018 №  1555  «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕС» , повідомляє про початок роботи над встановленням тарифу на теплову енергію  для  потреб  бюджетних установ, інших споживачів, населення, крім релігійних організацій ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» та тарифу на послуги з централізованого опалення (ЦО) та послуги з централізованого постачання гарячої води (ЦГВП), що надаються населенню  ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»(Попередні проекти відповідних рішень додаються).

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я

виконавчого комітету Зеленодольської міської ради

 

«____» __________ 2018 року

 

              №_______   

 

 

Про встановлення тарифу на теплову енергію  для  потреб

бюджетних установ, інших споживачів, населення, крім релігійних організацій

ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»

АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про теплопостачання», частини 3 статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постанови НКРЕКП від «27» листопада 2018 №  1555  «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕС», рішення виконавчого комітету  Зеленодольської міської ради від 21 вересня 2018року  №112 «Про встановлення тарифу на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами КП «Зеленодольський міський водоканал»» зі змінами від 08 листопада 2018року №174 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Зеленодольської міської ради від            21.09.2018року №112 «Про встановлення тарифу на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами КП «Зеленодольський міський водоканал»», на підставі звернення ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» (заява від 16.11.2018р    №120/1639), виконавчий комітет Зеленодольської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»  тариф на теплову енергію (враховуючи: тариф на виробництво теплової енергії, встановлений постановою НКРЕКП від  27 листопада  2018  № 1555; тариф на транспортування теплової енергії, встановлений рішенням виконавчого комітету  Зеленодольської міської ради від 21 вересня 2018року  №112 «Про встановлення тарифу на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами КП «Зеленодольський міський водоканал»» зі змінами від 08 листопада 2018року №174 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  Зеленодольської міської ради від 21.09.2018року №112 «Про встановлення тарифу на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами КП «Зеленодольський міський водоканал»»; тариф на постачання теплової енергії, встановлений рішенням виконавчого комітету  Зеленодольської міської ради від  ………….. року №….. ) для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів у м. Зеленодольск рівним 927,09  грн/Гкал (без ПДВ).
  2. Встановити ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»  структуру тарифу на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів згідно з додатками 1,2.
  3. Дане рішення  набирає чинності з «_____» ____________2019року.
  4. ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» повідомити споживачів про зміну вищезазначених тарифів у відповідності до положень частини 6 ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, інфраструктури.

 

ПРОЕКТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

виконавчого комітету Зеленодольської міської ради

 

«____» __________ 2018 року

 

              №_______   

 

Про встановлення тарифу на послуги з централізованого опалення (ЦО)

та послуги з централізованого постачання гарячої води (ЦГВП),

що надаються населенню  ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»

Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 13 Закону України «Про теплопостачання», частини 3 статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», рішення виконкому Зеленодольської міської ради від ………. №… «Про встановлення тарифу на  теплову енергію для ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО», на підставі звернення ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» (заява від 16.11.2018року №120/1643), виконавчий комітет Зеленодольської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити тариф на послугу з централізованого опалення (ЦО) та тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води (ЦГВП), що надаються населенню у м. Зеленодольск суб’єктом господарювання ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО», який є виконавцем цих послуг, зі структурою, наведеною в додатку 1 до цього рішення:

 з централізованого опалення:

 для абонентів, розташованих у  житлових будинках з будинковими  та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 125,53 грн/Гкал (з податком на додану вартість);

 для абонентів, розташованих у  житлових будинках без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 29,58 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з податком на додану вартість);

з централізованого постачання гарячої води:

55,49 грн за 1 куб. м (з податком на додану вартість).

2. Дане рішення  набирає чинності з «_____» ____________2019р.

3. ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» повідомити споживачів про зміну вищезазначених тарифів у відповідності до положень частини 6 ст. 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, інфраструктури.