Різдвяна зустріч

   З метою популяризації англійської мови, обміну культурними надбаннями між Україною та Америкою, 22.12.2017 року, на базі Зеленодольської загальноосвітньої школи №1 проведено «Різдвяні  зустрічі»  вчителів англійської мови  та учнів закладів загальної середньої  освіти  Зеленодольської міської ОТГ за участю волонтера –освітянина   Корпусу миру США.

     Вікішем Лейсі   разом з учнями Зеленодольської загальноосвітньої школи №1 познайомила учнів  з традиціями святкування Різдва в Америці.

       Учні  закладів освіти Зеленодольської ОТГ познайомили гостю та нагадали присутнім традиції святкування Різдва в Україні, співали колядки, щедрівки, посівальні пісні як українською, так і англійською мовами.  Спілкування було приємним та водночас – корисним, адже учні та вчителі мали гарну можливість здобувати мовну практику.

   Павлюченко Т. А. провела майстер- клас з виготовлення різдвяних витинанок. Кожна група дітей отримала своє завдання. Після закінчення роботи діти обмінялися витинанками  і кожен заклад повіз додому на згадку гірлянду. Учасникам заходу  подарували  смаколики  з побажаннями здоров’я та веселих свят.