Семінар вчителів географії  в  Апостолівському районному ліцеї-інтернаті

   Відповідно  до плану роботи методичного кабінету виконавчого комітету Зеленодольської міської ради в жовтні місяці в АРЛІ відбувся семінар учителів географії.   Тема семінару "Travel у країну учнівських компетенцій".  У будь-якій подорожі найважливіше – це почуття, які вона нам дарує. І чим ці почуття різноманітніші, тим цінніша ця подорож.  

   Семінар розпочався з цікавої форми роботи - "Стоп-овер в ліцеї". Продовжилась подорож у країну учнівських компетенцій фрагментом уроку на сучасний лад Волкової Ніни Олексіївни  «Естетичні ландшафти. Ландшафт, який хочеться зберегти».

   Оазисом відпочинку стала гра-переправа "У пошуках скарбів" (Гладкий Андрій  Григорович).  

   Бойченко Наталя  Константинівна   разом із  Павлюк Юлією та  Гусак Олександрою провели майстер-клас "Вироби із фоамірану", від виготовлення яких отримали естетичне задоволення всі учасники семінару.

   Професіоналізм і майстерність вчителів АРЛІ переконали присутніх, що нова  українська школа потребує нового вчителя, який може стати агентом змін.

   Висловлюємо найщирішу вдячність  організаторам семінару. Він був цікавим, високоякісним і продуктивним. Учасники семінару не лише відвідали майстер-класи, а й стали їх безпосередніми учасниками, отримали багато позитивних вражень від подорожі у країну учнівських компетентностей, від спілкування один з одним, від відпригод та відпочинку на шляху до нових педагогічних відкриттів.  Семінар сприяв підвищенню інтелектуального рівня педагогів та вихованню мислячого покоління.

                                                                                                                Фандюшина Т. Г.