Семінар вчителів  української мови та літератури

  5 грудня 2018 року на базі Зеленодольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся міський семінар вчителів української  мови та літератури  з теми «Особливості запровадження наскрізних ліній навчання в практиці викладання української мови та літератури»

   Відкриваючи  семінар,  з вітальним словом до гостей звернулася в. о. директора школи Головченко Л. В.  та заступник директора з НВР Зеленодольської загальноосвівтньої школи І-ІІІ ст. №2  Фегер І. М., які ознайомили учасників семінару з досвідом роботи закладу щодо впровадження наскрізних ліній навчання у викладанні української мови та літератури.

  Учасники заходу відвідали творчі  педагогічні майстерні   Стародуб Л.А., Галкіної Г. О., Гусєвої В. В. та  практично познайомилися з досвідом  впровадження в практику роботи наскрізних ліній та розвитку критичного мислення  через застовування таких інноваційних технологій як фішбоун, кроссенс, кластер.

    Цікавою методичною знахідкою став «Квест зі смаком Батьківщини», на якому команди, що складалися з вчителів та учнів, складали технологічні картки приготування традиційного українського блюда – борщу,  одночасно поглиблюючи знання з математики, хімії, біології, основ здоров’я та створювали рекламу борщу.

    Справжнім святом українського слова й мистецьких талантів стало свято борщу, яке презентували учні 6-А класу (класний керівник – Гусєва В. В.). 

   Під час педагогічного діалогу спільно з працівниками методичного кабінету  Новопольською Н. А., Фандюшиною Т. Г., Липкою І. В., обговорили шляхи запровадження стратегії методів і прийомів розвитку критичного мислення школярів під час викладання української мови і літератури в рамках реалізації Концепції Нової Української школи.

                                                     Фандюшина Т. Г.